logo

Referanslarımız

card image

Vonsteel Group

Vonsteel Group inş. Tic. A.Ş.

Vonsteel Group

İnşaat sektöründe başarılı faaliyetler gösteren işadamlarımızın Bursa'da kurduğu firmamız, ülkemizde sektöre yeni bir soluk ve yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktadır.

card image

TANIM ARAŞTIRMA BİLİŞİM

TANIM ARAŞTIRMA BİLİŞİM DAN. REK. İNŞ. SAN. LTD. ŞTİ.

TANIM ARAŞTIRMA BİLİŞİM

2005 yılında faaliyetine başlayan Tanım Araştırma, Harita, Planlama, Yazılım ve Araştırma sektörlerine bağlı tüm alanlarda çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Uygulanan projeler kapsamında saha çalışmaları gerçekleştiren Tanım Araştırma sözel veriyi grafik veri ile birleştirerek elde edilen verileri en etkin ve verimli bir şekilde sunmaktadır.

card image

Playoff Tekstil Eğitim

Playoff Tekstil Eğitim A.Ş.

Playoff Tekstil Eğitim

1982 yılında okul önlüğü üretimiyle başlayan hikayemiz, günümüzde dünya çapında Playoff markasıyla Spor Giyim ve Outdoor Giyim ürünlerini üretip pazarlayan Bursa merkezli seçkin bir firma olarak devam etmektedir. Kurulduğumuz günden beri en önemli ilkemiz, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Dinamik, yenilikçi, verimli, güvenilir takım ruhumuz ve kalifiye teknik ekibimizle üretim kapasitemizi ve kalite anlayışımızı sürekli geliştirerek yenilik bir anlayış sağladık.

card image

Oksijen Yayıncılık

Oksijen Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti.

Oksijen Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti.

Oksijen Ormancılık ve Peyzaj (Mim. Müh. Müş. Tic. Ltd. Şti.) 2014 yılında kurulmuştur. Geleneksel ormancılık ve peyzaj firmalarından farklı olarak, Oksijen, doğa tabanlı eğitimler yoluyla sürdürülebilir yaşam amacına katkı yapmayı hedeflemektedir. Oksijenin odağında okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklar gelmektedir. Bununla birlikte, daha ileri çağlardaki öğrencilere, iş yaşamına ve ev kadınlarına dönük eğitim programları da Oksijenin ana ekseni içerisinde kalmaktadır.

card image

Nurkent Yapı Mühendislik

Nurkent Yapı Mühendislik Kuy. İnş. Tek. San. Tic. Ltd

Nurkent Yapı Mühendislik

1985 yılında kuyumculuk ve mücevherat sektörü ile ticarete başlayan YURDAGELEN ŞİRKETLER GRUBU müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ve her müşteri grubuna hitap edecek ürün alternatifi gelişimi sunmakla birlikte günümüz kuyumculuk anlayışına kurumsal bir bakış açısı getirmiştir. Yeni projeler geliştirme doğrultusunda 2008 yılında şirketini kurmuştur. Öncelikle belirli bölgelerde proje alt yapıları oluşturan firmamız 2015 yılı itibariyle profesyonel iş kadroları oluşturarak sektörde güven üzerine hizmet sunmak ve yapacağı her projeye değer katmak hedefi ile yola çıkmıştır.

card image

N TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

N TEKNOLOJİ HİZMETLERİ YÖNETİM A.Ş..

N TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

2016 Yılında uzman bir ekip tarafından kurulan N Teknoloji, profesyonel veri madenciliği alanında büyük bir eksikliği gidermiştir. Veri Madenciliği ile başarısını pekiştiren N Teknoloji veriyi yönetmek için geliştirdiği mobil ve masaüstü uygulamaları ile de ön plana çıkmaktadır.

card image

Marsala Dokuma

Marsala Dokuma Boya San. Tic. A.Ş.

Marsala Dokuma

Marsala Tekstil, 1940 yılından bu yana... Tekstil alanında uzmanlaşan bir ailenin üyesi olan Mehmet Çetin Özel tarafından 2015 yılında kuruldu. Mehmet Özel, 1940 yılında Kayseri’de, perakende kumaş ticareti yaparak iş hayatına başladı ve ilk özel teşebbüs çok katlı perakende mağazacılığı başlattı.

card image

FEEDBACK İLETİŞİM

FEEDBACK İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ A.Ş.

FEEDBACK İLETİŞİM

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler Yeniay Hukuk Bürosu'na aittir. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu yer alan hukuki ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan cezai yaptırımlara tabi olurlar.

İletişim Bilgileri


  • 0224 452 31 31
  • 0544 452 31 31
  • ali@yeniayhukuk.com
  • İhsaniye Mah. Can Sok. No:2/1 K.3 D.12 (Yeni Emniyet Binası Karşısı) Nilüfer/BURSA

  • Copyright © 2021 YENİAY HUKUK Tüm Haklar Saklıdır.