logo

Av. Ali YENİAY
(Kurucu Avukat - Kamu Hukuku)

Ali YENİAY, Yeniay Hukuk bürosunun kurucusu ve yöneticisidir. 2014 yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Ali YENİAY, 2015 yılında Yeniay Hukuk Bürosunu kurmuş ve halen büyüyen ekibiyle birlikte Bursa Barosu'na bağlı serbest avukat olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Av. Şafak AZİZOĞLU
(Avukat-- - Avukat--)

Şafak AZİZOĞLU, 1991 yılında Bursa’da doğmuştur. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, 2014 yılında stajını tamamlamıştır. İcra Hukuku ve Özel Hukuk alanında çalışmaları bulunmaktadır. 2019 yılından bu yana resmi sicile kayıtlı olarak arabuluculuk yapmaktadır.

SMMM Eylem ASA
(SMMM - Muhasebe)

Yeniay Hukuk Bürosu SMMM

Aykut ARAS
(Katip - İcra)

Bursa’da doğmuştur. 2006 yılında lise eğitimine Bursa Atatürk Endüstri Meslek Lisesinde başlamıştır. 2010 yılında İstanbul'da icra katibi olarak mesleğe başlamıştır.

Aylin KARA
(Yönetici Asistanı - Asistan)

Bursa'da doğmuştur. Lise Eğitimini Nilüfer Fatih Lisesinde tamamlamıştır. 2013 Yılında çalışma hayatına başlamış olup satış pazarlama, ön muhasebe alanlarında çalışmıştır.

Hasan ÖZKAN
(Danışman - Hukukçu)

Bulgaristan Haskovo Doğumlu olup, uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında görev yapan ÖZKAN Avrupa ve Balkanlar Öğrenci Danışmanlığı ve Eğitimi konusunda görev üstlenmiştir.

Hilal SABAH
(Stajyer Avukat - Avukat)

Bursa'da doğmuştur. 2012 yılında lise eğitimine Bursa Anadolu Kız Lisesinde başladıktan sonra 2016 yılında Özel Rasim Şahinkaya Anadolu Lisesinde öğrenimini tamamlamıştır.

Aykut YAVUZ
(Stajyer Avukat - Avukat)

Lise eğitimini Fransa'da Notre Dames des Missions St-Pierre Lisesinde gören Aykut YAVUZ, Paris Tıp Fakültesi'ndeki eğitimini bırakarak Türkiye'de, Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmuştur.

Prof. Dr. Metin TAŞ
(Profesör - Mali Hukuk)

Cide (Kastamonu) doğumlu olan Metin Taş 1985 yılında Uludağ Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünü bitirdikten sonra aynı bölümde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.

Prof. Dr. Mehmet YÜCE
(Profesör - Mali Hukuk)

1973 yılında Ağrı'da doğmuştur. 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Ana Bilim Dalında yüksek lisansa başlamış ve 1994 yılında araştırma görevlisi olarak atanmıştır.

Av. Rabia TOKYÜREK
(Avukat - Aile Hukuku)

Rabia TOKYÜREK, Sakarya'da doğmuştur. 2021 yılında Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur belgesi alarak mezun olmuştur. Avukatlık stajını 2022 yılında tamamlamıştır. Ofisimizde Aile Hukuku alanında boşanma avukatı olarak görev yapmaktadır.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler Yeniay Hukuk Bürosu'na aittir. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu yer alan hukuki ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan cezai yaptırımlara tabi olurlar.

İletişim Bilgileri


  • 0224 452 31 31
  • 0544 452 31 31
  • ali@yeniayhukuk.com
  • İhsaniye Mah. Can Sok. No:2/1 K.3 D.12 (Yeni Emniyet Binası Karşısı) Nilüfer/BURSA

  • Copyright © 2021 YENİAY HUKUK Tüm Haklar Saklıdır.